Kadın triko elbise modelleri

Triko Elbise

Triko elbise yün kullanılarak ya da pamuk ipliği ile dikilerek oluşturulan kumaş modelinden yapılma olan elbiseleri içermektedir. Yumuşak bir dokusunun olması da yapısını çok ince halde göstermemektedir. Bu elbiselerin her davette farklı aksesuarlar ile kombinlendikten sonra kullanılabileceği de söylenmelidir. Altın renginde olan takılar ile kombin sağlanması durumunda, özel davetlerde oldukça hoş bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Yine farklı kombinler ile birlikte biraz daha sade kombin elde edilirse ofis ortamlarınızda da rahat bir şekilde kullanabilme avantajı sağlayacaktır.

Triko elbise uzun yapısı sayesinde, boyu uzun olan kadınların daha çok tercih ettikleri modelde olan elbiselerden birisidir. Kalem etek görünümünde olan bu elbiselerin topuklu bir ayakkabı ile kombinlenmesi sayesinde oldukça hoş bir görünüm elde etmek de mümkün hale gelecektir. Ayrıca modellerin farklı renk seçeneklerine sahip olması tarzlarında kendi zevklerini yansıtan kadınlar için de kolay olacaktır.


Triko Elbise Kombinleri


Sitemiz üzerinde yer alan tüm kıyafetlerimiz gibi triko elbise modelleri de en kaliteli olan malzemelerden üretilmiştir. Pamuklu ve yumuşak yapısı sayesinde cildinizi korumanızı da sağlayacaktır. Farklı yaka kısımlarına sahip olan modellerin, farklı kombinler ile yapılması gerektiği de unutulmamalıdır. Yakası açık olan elbise modelleri ile birlikte kolye gibi aksesuarlar tercih edilebilmektedir.

Triko elbise modellerimiz içerisinde her zevke uygun olan rengi tercih etmek mümkün hale getirilmiştir. Ayrıca dantel ya da zincir gibi detaylara sahip olan triko elbise modelleri de kadınlar tarafından oldukça beğenilmektedir. Düz olan elbise modellerinin kimi ayrıntılara sahip olup elbiseye farklı bir hareket katmaları da sadeliği seven kadınların ilgisini çeken bir özellik olmaktadır.

Elbiselerde kullanılmış olan farklı ayrıntıların diğer aksesuar ya da çanta gibi unsurlarda da yer almasını sağlamak kıyafette bir bütünlük olmasını kolaylaştırabilecektir. Ayrıca ayakkabı modelinin de elbise boyuna göre tercih edilmesi daha şık bir görünüm elde edilmesine yardımcı olacaktır. Bir bütünlük sağlamak adına kullanılacak olan her aksesuarın renk uyumunun da olması göz ardı edilmemesi gereken bir konudur. Site üzerinden aksesuar modelleri de incelenebilmektedir.

1