Detaylarda fark yaratan sadeliğin, metropol enerjisiyle buluştuğu tasarım markası: rue les createurs.

 

2014 yılında, Türk ve İtalyan birlikteliğinden doğan 'rue les createurs' ulusal ve uluslararası arenada 19'dan fazla mağazasıyla sıra dışı metropol kadınlarına özel koleksiyonlar yaratıyor.

 

Mağazalarındaki multi-brand duruşuyla kadının senfonik ruhuna hitap eden marka, şehir yaşantısının enerjisi, kültürel ve tarih yapısının sentezini koleksiyonlarında yaşatıyor. 

 

Sezonlar ötesi bir tasarım anlayışıyla yaratılan parçalarda trendler özgün bir duruşla yorumlanıyor. Günlük yaşamın her anı için çözüm sunan rue les createurs koleksiyonlarında elbiseden pantolona, bluzdan trikoya kadar geniş bir yelpazede ürün bulunuyor. Dış giyim gruplarında da özgün tasarım alternatifleri sunan marka ceket, mont ve kaban modelleriyle sezon trendlerini kendi duruşuyla harmanlıyor.

 

Ücretsiz Kargo ve İade:

Rueonline.com, online alışverişlerde müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eder. Site üzerinden yapılan 200 TL üzeri tüm alışverişlerde kargolar ücretsizdir. İade şartları için buraya tıklayın.

 

Güvenli Alışveriş: 

Rueonline.com adresi üzerinden yapılan tüm alışverişlerin kritik verileri, güçlü altyapı ve uluslararası ödeme sistemleri veri güvenliği standartlarının koruması altındadır.