Kadın bluz modelleri

Bluz Modelleri

Bluz modelleri günlük giyimde pek çok alt kıyafetin üzerinde rahatlıkla kullanılabilmesinden dolayı en çok tercih edilen parçalardan biri olarak, kadınların içinde kendilerini rahat hissettikleri tasarımların başında gelir. Kadın bluz modelleri her yaşa ve zevke hitap eder niteliktedir. İster iş yerinde ister günlük yaşam içerisinde kullanılabilecek bluz seçenekleri ile kadınların hem rahat hem de şık görünmeleri mümkündür. Dökümlü ya da dar bluz seçenekleri ile farklı beden tiplerine göre seçim de yapılabilir. Yazlık, kışlık ya da ara mevsimlerde kullanılabilecek bluzlar da, kıyafet seçimi noktasında kadınlara özgürlük tanır.

Bluzlar pantolonların, taytların ya da eteklerin üzerinde kullanılabilir. Burada uyumu yakalamak renk ve desen birlikteliği ile olur. Düz bir alt üzerinde desenli bir bluz kullanılabilir. Aynı şekilde bunun tersi de düşünülebilir. Renk uyumları sağlandığı sürece her iki parça da düz renklerden oluşabilir. Her zamanki gibi bluz seçimi de beden biçimi ile orantılı olduğu zaman ancak doğru bir görüntüye ulaşmak mümkündür.

Modern Çizgilere Sahip Bluz Modelleri

Bluz modelleri genel olarak düz parçalar olarak düşünülseler de aslında son dönemin moda anlayışı ile birlikte şekillenmişlerdir. Böylece bluz seçenekleri konusunda ortaya daha geniş bir yelpaze çıkmıştır. Düz modeller ile birlikte üzerinde aksesuar olan ve farklı kesimlere sahip bluzlar kadınların daha şık görünmesi için tasarlanır. Detaylar ile hareketlenen bluzlar davetlerde de giyilebilir hale gelmiştir. Uzun ya da kısa, kırmızılardan mavilere, yeşillerden beyazlara, toprak tonlarından pembelere, desenli kumaşlara kadar uzanan farklı tasarım özelliklerine sahip bluz modelleri sitemiz aracılığıyla sizlerle buluşur.

Salaş, şık, gündelik olarak tanımlanabilecek bluzlar arasında farklı renk ve kesim seçenekleri bulunur. Onlarca seçenek arasından beğeninize uygun modeller arasından seçim yaparak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

1 2 >