Kadın elbise modelleri

Kadın Gömlek - RueOnline


Kadınlar için tercih edilen gömlek modelleri dört mevsim rahat bir şekilde kullanılabilecek olan kıyafet çeşitlerinden birisi olmaktadır. Farklı tasarımlara sahip Kadın gömlek modelleri sayesinde her ortamda en iyi şekilde görünmek de sitemiz sayesinde kolaylaşmaktadır. Kemer gibi detaylara sahip olması gömleğin belinizi sarmasını sağlayacak ve bel yapısına daha da ince gösterecektir. Bunun yanı sıra kadınların en çok beğendikleri tarz renklerin de sitemizde yer alan gömlek modelleri üzerinde tercih edildiği görülür. Genellikle siyah, beyaz ya da mavi gibi renklerin gömlekler üzerinde yer aldığı rahat bir şekilde görülebilmektedir. Salaş olan formda gömlekler de yine son dönemlerde çokça tercih edilen modellerden birisi olmaktadır. Kadın gömlek çeşitlerinin salaş formu sayesinde kalça yapısını rahat bir şekilde kapatacağı için daha zayıf bir görünüm elde etmekte kolaylaşacaktır. Ofis gibi iş yerlerinde de rahatlıkla tercih edilebilecek olan modellerin kimi zaman sırt dekolteli olması da farklılığı ortaya koyacak olan unsurlardan birisidir. Kimi modellerin cep gibi ayrıntılara sahip olması da yine gömleklerde farklı bir tarz yakalamak isteyen kişiler için tercih edilebilecek olan forumlardır.

Kadın gömlek modelleri geniş bir kullanım alanı sağladığı için kadınların severek kullandıkları kıyafet çeşitlerinden birisi olmaktadır. Ofis gibi yerlerde ya da günlük hayatta kullanılabilecek olan gömleklerin farklı tasarımları da sitemizde yer alır.

Kadın Gömlek Modelleri


Kadın gömlek modelleri farklı tasarımları da meydana getirir. Daha farklı bir görünüm elde etmek isteyen Kadınların sitemizdeki gömlek modellerine göz gezdirmeleri önerilmektedir. Daha önce rastlanmayan farklı tarzların yer aldığı bu modellerde, ayrıntıların gömleği hareketlendirdiği görülebilmektedir. Kemer gibi farklı ayrıntıların gömlek modellerinde yer alması da, belin daha sayıf bir şekilde görünmesine ve bu kemer detayının gömleği canlandırmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca bu gömleklerin çok kolay bir şekilde kombinleneceği de söylenmelidir. Her gün iş yerinde kıyafet arama gibi bir derdin olması ve kimi kıyafetlerin de zor bir şekilde kombinlenmesini engelleyen bu gömlekler, hem bol hem de dar kesime sahip olan pantolonlar ile rahat bir şekilde bütünlük kurabilmektedir.

229,00 ₺ KDV Dahil
319,00 ₺ KDV Dahil
229,00 ₺ KDV Dahil
319,00 ₺ KDV Dahil
259,00 ₺ KDV Dahil
359,00 ₺ KDV Dahil
239,00 ₺ KDV Dahil
329,00 ₺ KDV Dahil
159,00 ₺ KDV Dahil
319,00 ₺ KDV Dahil
199,00 ₺ KDV Dahil
249,00 ₺ KDV Dahil
239,00 ₺ KDV Dahil
329,00 ₺ KDV Dahil
1